Odborné konzultace

Chcete maximálně využívat současnou technologii ke zvýšení produktivity, změnit pracovní postupy, zabezpečit a ochránit data? Uvažujete o změně zastaralé technologie a programového vybavení? Potřebujete pomoc s výběrem nové technologie nebo služby, ochranou mobilních zařízení a pracovních stanic?
Máte vlastní servery, pracovní stanice, programové vybavení a nejste si jisti jejím efektiním využívaním?
K těmto otázkám a mnoha dalším Vám nabízíme odbornou pomoc formou kozultací. Přijedeme za vámi, seznámíme se s Vaším problémem nebo požadavkem. Provedeme audit současného stavu. Vše vyhodnotíme a společně najdeme optimální řešení.

 • Komunikační infrastruktura

  Datová kabeláž a WiFi. Aktivní prvky (přepínače, směrovače a bezpečnostní brány).

 • Servery

  Přechod na nové verze Operačních systému Microsoft. Nákup nebo pronájem serverového HW, softwarového vybavení a licencování. Virtualizace a migrace dat. Poštovní servery a další.

 • Bezpečnost

  Ochrana přístupu do datové infrastruktury (802.1X), pracovních stanic, mobilních zařízení a vzdálené připojení do firemní sítě. Bezpečnostní brány (firewall). Ochrana proti hrozbám z Internetu.

 • Digitální transformace

  Jaké jsou možnosti současných cloudových služeb (0ffice 365, G suite). Využívání mobilních zařízení. Práce odkudkoliv. Bezpečnost dat.

 • Vedeni IT projektů

  Pomůžeme Vám v přípravě a vedení IT projektů např. zavádění nových technologií v souvislosti s digitální transformací. Převody stávajích dat do nových systémů např. on-premise prostředí do cloudu nebo hybridního. Příprava a vzdělávání zaměstnanců na nové systémy.

 • Řešíte podobné otázky, obraťte se na nás.

  Mám zájem o kozultaci