Bezpečnost IS

Chráníte data obsahující interní plány a dokumenty, informace o klientech a zaměstnacích?
Znáte, jaké jsou bezpečné zásady chování na internetu?
Máte dostatečně chráněné mobilní zařízení (NTB, tablet, telefon), kde jsou citlivá data pro případ odcizení nebo ztráty? Zálohujete data? Máte plán zálohování a obnovy? Testovali jste obnovu dat?
Jestliže jste na některé otázky odpověděli NE nebo nevím, pomůžeme Vám se zpracováním a nasazením bezpečnostních opatření. Naučíme Vás pravidlům bezpečného chování k ochraně dat.

 • Komunikační infrastruktura(KI)

  Navrhneme KI podle aktuláních potřeb s možností dalšího rozšíření. Rozdělíme KI na menší části VLAN. Zabezpečíme přístup ke KI (IEEE802.1x). Nastavíme a zabaezpečíme WiFi pro přístup uživatelů a hostů (Tiketovací systém). Zabezpečíme ochranu Vaší sítě firewallem. Umožníme vzdálený přístup mobilních zařízení pomocí VPN.

 • Pracovní stanice

  Zabezpečíme Vaše pracovní stanice a nastavíme bezpečné přihlášení s centrálním řízením přístupu. Nastavíme šifrování dat, jejich zálohování a obnovu.

 • Servery

  Provedeme virtualizaci serverů. Zpracujeme plány zálohování a obnovy dat včetně nastavení. Zavedeme šifrování dat. Zkontrolujeme a navrhneme oprávnění přístupů uživatelů. Zpřístupníme Vaše aplikace na terminal serveru.

 • Mobilní zařízení

  Nasadíme centrální správu mobilních zařízení, vzdálený přístup k aplikacím a datům. Samozřejmostí je šifrování dat.

 • Chcete řešit bezpečnost vašich dat a ochranu soukromí?

  Domluvte si schůzku