Digitální transformace

Jste připravení na požadavky zaměstnanců, kteří jsou zvyklí na moderní technologie, pracují efektivně a odkudkoliv? Potřebujete zefektivnit současnou práci a mít data dostupná odkudkoliv? Plánujete a pracujete v týmu? Poradíme Vám, jak současný stav změnit, společně najedeme nejlepší řešení. Převedeme Vám stávající data do nového prostředí. Zaměstnance zaškolíme a budeme jim pomáhat.

 • Microsoft
  Office / Microsoft 365

  Práce v týmu, profesionální e-mail (vašejméno@vašefirma.cz), plánování, kontakty a úkoly. Známé aplikace Excel, Word, PowerPoint, Outlook a OneNote dostupné vždy v nejnověší verzi. Měsíční nebo roční pronájem licencí podle potřeb. Předvídatelné náklady (cache flow). Aplikace MS Office dostupné na mobilních zařízeních a přes webový prohlížeč. Úložiště pro zaměstnance a týmovou práci. Centralizovaná a zabezpečená data dostupná odkudkoliv. Správa mobilních zařízení.

 • Google
  G Suite

  Pokud jste zvyklí na Gmail, jeho aplikace a Google disk, je pro Vás nejjednoduší přejít do firemního prostředí G-suite. Profesionální e-mail (vašejméno@vašefirma.cz), plánování, kontakty a úkoly. Online nebo mobilní aplikace Dokumenty, Tabulky, Prezentace a další. Úložiště pro zaměstnance a týmovou práci. Měsíční nebo roční pronájem služby podle Vašich potřeb. Správa mobilních zařízení.

 • Apple

  Office 365 a G Suite jsou přípravné pro používání v prostředí MAC OS a iOS. Máme zkušenosti se začleněním Apple zařízení do firemní infrastruktury nebo Vám vytvoříme prostředí s využitím vlastního Apple serveru.

 • Chcete vědět, jak změnit zavedené a zastaralé postupy práce? Plánujete ve Vaší firmě technologickou změnu?

  Kontaktujte nás.